Τετάρτη, 25 Δεκέμβριος 2013 21:03

Καλεντάρι στίβου 2014

Καλεντάρι στίβου 2014
    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ 2014    
    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ    
         
    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Α/Γ-Π/Κ-ΠΠΑ/ΠΚΑ ΣΕΡΡΕΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΓΥΡΟΣ ΠΟΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΕ ΜΝΗΜΗ ΒΑΛΔΙΡΚΑ ΔΡΑΜΑ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ    
ΣΑΒ/ΚΥΡ 8 & 9 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Σ.Ε.Φ.  
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΠΠΒ-ΠΚΒ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΣΕΡΡΕΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ    
         
    ΜΑΡΤΙΟΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΘΕΤΩΝ (ΠΟΛΥΑΘΛΑ)ΠΠΒ-ΠΚΒ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΑΔΗΝ 20000 Α/Γ/Ν-1000 Ε/Ν/Π-5000 Κ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    
         
    ΑΠΡΙΛΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕ.ΑΣ. ΤΡΙΤΩΝ
ΤΡΙΤΗ/ΤΕΤΑΡΤΗ 8 & 9 ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Β΄ΦΑΣΗ    
ΣΑΒ/ΚΥΡ 12 & 13 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΘΕΤΩΝ   ΠΠΑ/ΠΚΑ    
         
    ΜΑΙΟΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠΑ/ΠΚΑ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑ  
ΤΡΙΤΗ/ΤΕΤΑΡΤΗ 6 & 7 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΛΥΚΕΙΩΝ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΚΡΑΧΤΙΔΕΙΑ ΔΡΑΜΑ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΑΓΩΝΕΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ ΣΤ. ΜΠΑΛΤΙΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 10000 μ Α/Γ-ΝΕΩΝ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΝΙΚΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΑΓΩΝΕΣ ΡΙΨΕΩΝ Κ. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΧΕΙΜΩΝΙΔΕΙΑ 2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
         
    ΙΟΥΝΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΔΡΟΜΟΥ    
ΣΑΒ/ΚΥΡ 7 & 8 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΘΕΤΩΝ Α/Γ & Π/Κ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΓΚΑΛΑ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  
ΣΑΒ/ΚΥΡ 14 & 15 ΕΑΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 10000 μ Ε/Ν    
ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΕΙΑ (ΠΠΒ/ΠΚΒ)-ΣΠΑΝΙΔΕΙΑ (ΜΙΝΙ) ΚΑΒΑΛΑ  
ΣΑΒ/ΚΥΡ 21 & 22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    
ΣΑΒ/ΚΥΡ 28 & 29 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ    
         
    ΙΟΥΛΙΟΣ    
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΡΙΨΕΩΝ ΣΙΘΩΝΕΙΑ ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΑΒ/ΚΥΡ 12 & 13 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
ΣΑΒ/ΚΥΡ 19 & 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ & ΣΥΝΘΕΤΩΝ Α/Γ-Ν    
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 5ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 10000 μ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΒ/ΚΥΡ 26 & 27 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠΑ/ΠΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΘΕΤΩΝ ΠΠΑ/ΠΚΑ  
         
    ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 14ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ   18000μ ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 2οι ΑΓΩΝΕΣ ΘΥΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΝΗΜΗΣ   ΔΟΞΑΤΟΥ (ΠΠΒ-ΠΚΒ) ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΠΕΚΙΑΡΕΙΑ ΣΕΡΡΕΣ  
         
    ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ  
         
    ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 32ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ & ΠΑΝΕΛ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΑΘΗΝΑ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 30ος ΓΥΡΟΣ ΠΟΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ  
         
    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 16ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑ 16000 μ  Ε. ΠΑΠΠΑΣ  

Μέγας Χορηγός

joker

novasports

karta